Ще ближче до кордону: Українські війська ведуть бої за визволення двох сіл на півночі Харківської області

Українська армія здійснюює контрнаступ на окремих ділянках фронту. Зокрема, ЗСУ ведуть бої за звільнення від російських окупантів селищ Цупівка та Великі Проходи у Дергачівському районі Харківської області. Про це повідомив дергачівський міський голова В'ячеслав Задоренко, передають Патріоти України.

Він зазначив, що ворожі війська поки що контролюють Козачолопанський і Проходівський старостинські округи, а також більшу частину Токарівського старостату. Він також проінформував, що протягом минулої доби, 3 червня, окупанти продовжили обстрілювати з артилерії населені пункти Дергачі, Безруки, Слатине, Руську Лозову, Питомник, а також здійснювали обстріли Прудянки, Дементіївки, Цупівки з мінометів, танків і повітряної техніки.

Зі свого боку працівники Дергачівської міської ради, соціальних служб та волонтери видавали продовольчу і гігієнічну допомогу в різних районах міста Дергачі, а комунальні служби спільно з членами Корпусу громадської безпеки працювали над благоустроєм міста: продовжили розчищення завалів, відремонтували дахи чотирьох пошкоджених будинків у людей похилого віку, закрили плівкою контури 14-х вікон в оселях мешканців.

Окрім того, енергетики Дергачівського РЕМу відновили 21 пошкоджену електролінію та підключили світло 22 абонентам, а робітники Харківгазу за добу відновили газопостачання 6 домоволодінням.

Окупований Маріуполь у транспортному колапсі - паливо закінчується, логістика зупиняється

середа, 24 червень 2026, 7:00

У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...

З'явилися супутникові знімки залишків залізничного мосту через Північнокримський канал поблизу Джанкоя після удару ЗСУ

середа, 24 червень 2026, 6:51

Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою