"Ще чого, не ваша справа": Хам Лавров накричав на журналіста і влаштував істерику через фотографію

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров знову вплутався в скандал. На засіданні організації договору колективної безпеки в Єревані 23 листопада під час групового фото він знову накричав на журналістів, передають Патріоти України.

Глава російської дипломатії вирішив вказати місце не російським журналістам, які звикли до подібного ставлення з боку російських володарів, а представникам іноземних ЗМІ. Відео з хамською витівкою Лаврова з'явилося в мережі.

На опублікованих кадрах учасники засідання ОДКБ вишикувалися для традиційного групового фото. В ході формування вдалої "картинки" журналісти підказують політикам, куди краще стати, щоб всіх було добре видно.

У момент, коли хтось із журналістів просить одного з чиновників у другому ряду ступити на крок вправо - попереду стоїть Лавров раптом вибухає обуренням.

"Ваша справа фотографувати, а не вказувати, що нам робити", – голосно видав "дипломат", адресуючи свою "рекомендацію" представникам ЗМІ.

Після цього учасники засідання ОДКБ, що стоять поруч з Лавровим, починають йому пояснювати, кому і чому адресувалася порада від журналістів.

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...