"Ще чого, не ваша справа": Хам Лавров накричав на журналіста і влаштував істерику через фотографію

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров знову вплутався в скандал. На засіданні організації договору колективної безпеки в Єревані 23 листопада під час групового фото він знову накричав на журналістів, передають Патріоти України.

Глава російської дипломатії вирішив вказати місце не російським журналістам, які звикли до подібного ставлення з боку російських володарів, а представникам іноземних ЗМІ. Відео з хамською витівкою Лаврова з'явилося в мережі.

На опублікованих кадрах учасники засідання ОДКБ вишикувалися для традиційного групового фото. В ході формування вдалої "картинки" журналісти підказують політикам, куди краще стати, щоб всіх було добре видно.

У момент, коли хтось із журналістів просить одного з чиновників у другому ряду ступити на крок вправо - попереду стоїть Лавров раптом вибухає обуренням.

"Ваша справа фотографувати, а не вказувати, що нам робити", – голосно видав "дипломат", адресуючи свою "рекомендацію" представникам ЗМІ.

Після цього учасники засідання ОДКБ, що стоять поруч з Лавровим, починають йому пояснювати, кому і чому адресувалася порада від журналістів.

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

Закатували до смерті: На Херсонщині знайшли вбитими диякона місцевої церкви євангелістів та його сина, викрадених окупантами

понеділок, 28 листопад 2022, 16:56

Біля тимчасово окупованої Нової Каховки на лівому березі Херсонської області знайшли тіла Анатолія та Олександра Прокопчуків – диякона місцевої церкви євангелістів 1970 року народження та його 19-річного сина. Чоловіків, ймовірно, розстріляли, передают...