"Ще й до Європи дійде справа": Росіяни розмріялися про перемогу у війні з Україною (відео)

Громадяни Росії, яким роками промивали мозок кремлівською пропагандою, розмріялися про перемогу своєї армії у війні проти України. Більше того, агресивно налаштовані росіяни заявляють, що РФ йтиме далі з війною проти Європи, передають Патріоти України.

Свою позицію прихильники війни аргументують тим, що правда і справедливість нібито за Росією. Про це йдеться в соцопитуванні, яке проводило в Москві "Радіо Свобода".

Москвичам поставили одне питання: "Хто виграє у військовому протистоянні Росії та України?". У результаті більшість опитаних відповідали, що впевнені у перемозі окупаційної армії РФ, а також повторювали пропагандистські наративи, яких наслухалися по телевізору.

Також деякі опитані заявили, що країна-терорист не має наміру зупинятися і піде з війною у Європу. "Росія. Вони і виграє без питань. А потім ще й до Європи дійде справа", – сказав агресивно налаштований росіянин.

Інші опитані розповідали про вигадані російською пропагандою "життєві цінності", так званий патріотизм і "найкращого президента", під яким москвичі мають на увазі диктатора Володимира Путіна.

"У будь-якому випадку сила на боці Росії. Я, взагалі, патріот Росії. У будь-якому випадку все ґрунтується на певних життєвих цінностях, які прищеплювалися нам роками ще в Радянському Союзі", – заявила росіянка.

Варто зазначити, що лічені одиниці виступають проти війни та, незважаючи на пропаганду, розуміють, що Росія вбиває мирних громадян в Україні.

Окупанти не встигають ремонтувати: Нові супутникові знімки показали стан Антонівського мосту після ударів ЗСУ

субота, 20 серпень 2022, 7:30

Стан Антонівського мосту після нових ударів Збройних сил України став ще гіршим. Окупанти поспіхом намагаються "латати" дірки, але все марно - перекидати техніку цим шляхом досі неможливо. Про це свідчать нові супутникові знімки з Херсонщині, опубліко...

Буде чим нищити окупантів! Німеччина спільно з ЄС закуплять для України 225 високоточних снарядів Vulcano

субота, 20 серпень 2022, 7:22

Збройні сили України отримають 225 високоточних артилерійських снарядів Vulcano. Поставку боєприпасів оплатять Німеччина та Європейський Союз. Про це йдеться у заяві Федерального уряду Німеччини, передають Патріоти України. Ці снаряди сумісні з будь-як...