Ще є шанс зупинити "Північний потік-2": Кулеба розповів, яких заходів наразі вживає Україна

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що на даний момент ще є шанс на те, що будівництво газопроводу “Північний потік-2” між Росією і Німеччиною не буде доведено до кінця. Про це міністр розповів в інтерв’ю радіо “Новое время”, зазначають Патріоти України.

Кулеба подякував Сполученим Штатам за все, що ця держава робить для того, щоб стримувати будівництво “Північного потоку-2”. У той же час дипломат сказав, що Україна стурбована деякими змінами в санкційному режимі, які свідчать про те, що для США відносини з Німеччиною є надзвичайно важливими.

“Не хочеться бачити, що відносини з Німеччиною є більш важливими для США, ніж відносини з іншими відданими друзями і партнерами Штатів в регіоні Центральної Європи”, – сказав він.

При цьому Кулеба зазначив, що під іншими партнерами він має на увазі не тільки Україну, але також і Словаччину, Польщу, інші держави.

Міністр нагадав, що відносини з одним другом не можна зміцнювати за рахунок відносин з іншими. Крім того, крім Німеччини бенефіціаром проекту” Північний потік-2 ” також є Росія.

За словами Кулеби, єдиною метою прокладки газопроводу є обійти Україну, позбавивши її важеля стримування Кремля у вигляді транзиту газу, і це слід враховувати.

Крім того, міністр розповів, що в даний момент українські дипломати активно працюють над тим, щоб перешкодити будівництву “Північного потоку-2”. Зокрема, Україна працює з американським Конгресом.

Також Кулеба підкреслив, що в США вважають газопровід поганим і непотрібним проектом, але стверджують, що хочуть зупинити його менш конфліктним способом. На його думку, в кінцевому підсумку американцям може і вдасться зупинити будівництво, але якщо “Північний потік-2” буде добудований, то це буде дипломатичною поразкою США.

"Тривожно в країні": Скабєєва поскаржилася на проблеми на фронті і заявила, що Росію хочуть "усунути" (відео)

середа, 7 червень 2023, 11:28

На тлі терористичного акту Росії на Каховській гідроелектростанції та регулярній "бавовні" у Білгородській області самої РФ засумувала навіть віддана режиму Кремля пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона зауважила, що окупанти останнім часом не тішать її п...

ЗСУ просуваються на флангах під Бахмутом, ворог втрачає позиції: Сирський показав відео

середа, 7 червень 2023, 10:58

Українські військовослужбовці продовжують запеклі бої проти російських окупантів на Бахмутському напрямку. Завдяки титанічним зусиллям захисники країни просуваються на флангах під Бахмутом, передають Патріоти України. У свою чергу, російські терористи ...