
Білоруські військовослужбовці зіткнуться із запеклим опором українців у разі наступу на Україну. Про це заявив радник глави офісу президента Олексій Арестович у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передають Патріоти України.
Він сказав, що не сумнівається в професіоналізмі і мужності білоруських військових, проте переконаний, що у них немає бойового досвіду і мотивації в цій війні. "Українські Збройні сили зроблять їх протягом трьох діб. Всіх, хто там спробує наступати. Просто в нуль. Вони це розуміють. Якщо на нас підуть білоруси, то що буде з українськими солдатами? Вони будуть в сказі. Бо все-таки не витримали і завдали зрадницького удару. Але і відпрацювання буде відповідне, ніхто нікого не шкодуватиме", - заявив Арестович.
Радник глави ОП переконаний, що українці будуть битися з білорусами з більшою злістю, ніж з військовослужбовцями армії РФ. "Білоруси ще не встигнуть бойовий досвід отримати, як вже все буде скінчено. Їх вбиватимуть усі - від армії до селян. Парадокс буде в тому, що вбивати будуть з більшою злістю, ніж росіян. Бо щодо російської армії ні в кого ніяких сумнівів не було, а білоруси - як би брати, як би близькі. І коли вони зрадили - це вже занадто", - зазначив він.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...