"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України.

"Демілітаризація" ворожої техніки потрапила на відео. Його опублікував у Telegram-каналі український журналіст і блогер Денис Казанський. На кадрах показано влучання в російську бронетехніку, яка стояла серед поля. Танк миттєво загорівся, від нього почали відлітати елементи броні. Загарбники поряд не встигли й усвідомити, як їх накрило "бавовною" від власної техніки. Двоє окупантів щонайменше отримали контузію й поранення.

Невідомо, що трапилося з рештою екіпажу. Водночас доля російського танка, що яскраво палав серед поля, вже вирішена – окупанти більше не зможуть ним стріляти й загалом роз’їжджати по українській землі. "Російський окупант не може зрозуміти, що ж трапилося з його танком. Путін говорив, що нічого ще не починали, але танк, судячи з усього, вже нікуди не поїде", – прокоментував Казанський.

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ скаржиться на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...