Ще одна повзуча загроза: ОАСК відкрив провадження про введення румунської мови в школах Одеської області

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про введення румунської мови в деяких школах Одеської області. Про це повідомляє прес-служба ОАСК 6 квітня, передають Патріоти України.

З позовом до Міністерства освіти і науки України з вимогою ввести румунську мову звернулися Асоціація вчителів етнічних румунів в Одеській області, а також жителі Татарбунарського, Ізмаїльського, Саратського, Ренійського та інших районів Одеської області.
Суд попросили зобов'язати МОН впровадити в десяти загальноосвітніх навчальних закладах Одеської області румунську мову викладання, яка є однією з офіційних мов викладання ЄС. Справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, заявили в суді.

Щоб Зеленський не заарештовував рахунки: Порошенко всі кошти в Україні тримає готівкою, названа сума

субота, 10 квітень 2021, 17:13

Лідер партії "Європейська солідарність", нардеп Петро Порошенко задекларував найбільше готівкових заощаджень за 2020 рік серед усіх парламентарів – еквівалент понад 1,8 мільярда гривень, зазначають Патріоти України. . Експрезидент вказав у декларації,...

Підтвердилось ще одне звірство "чекістів": Критика Путіна задушили в його домі у Лондоні - висновок суду

субота, 10 квітень 2021, 17:06

Коронерський суд Лондона дійшов висновку, що російського бізнесмена Миколу Глушкова, який жив в екзилі у Британії, задушили у його власному домі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. Глушкова, який критикував президента Росії Владіміра Пу...