Ще одна розмріялася: "Подруга Путіна" в парламенті Румунії вимагає анексувати частину території України

Одіозна румунська сенаторка Діана Шошоаке, яка відома своїми зв'язками з Кремлем, захотіла анексувати частину території України. Вона внесла до парламенту Румунії законопроект, що передбачає розірвання договору між Бухарестом і Києвом від 1997 року передають Патріоти України.

За інформацією румунського видання HotNews, 20 березня до парламенту надійшов проект закону "Про зміну закону 129/1997 про ратифікацію Договору про відносини добросусідства і співробітництва між Румунією та Україною".

Документ передбачає розрив договір з Україною в 2027 році "з дотриманням терміну повідомлення принаймні рік до закінчення терміну дії", в результаті чого "Румунія анексує історичні території, які їй належали, відповідно, Північну Буковину, край Герца, Буджак (Кагул, Болград, Ізмаїл), історичний Марамуреш та острів Зміїний".

"Цим законом ми хочемо повернути культурну ідентичність, традиції, звичаї і релігію румунському населенню, чисельність якого оцінюється приблизно в один мільйон, включаючи змішані сім'ї", - заявила проросійський політик. Крім того, вона вказала, що в Україні етнічні румуни не навчаються рідною мовою, а також не представлені у Верховній Раді.

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ поскаржився на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...