Ще одна війна Росії проти України неминуча: Арестович назвав терміни нового вторгнення

За кілька років між Україною та Росією буде ще одна війна, і вона неминуча. Такий прогноз озвучив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, передають Патріоти України.

"Буде другий раунд за кілька років. Другий і третій. Другий раунд невідворотний. Росія буде накопичувати сили, щоби почати другий раунд війни", - сказав Арестович в ефірі програми Антиподи Сергія Іванова.

Радник керівника ОП прогнозує, що таких масштабів російського вторгнення, як зараз, вже не буде. Однак нова війна пройде у вигляді окремої операції на окремому напрямку.

"Такого масштабу вже не буде. Вони просто нездатні. Тому що ми попереджали їх, що вони втратять боєздатність на десятки років. Боєздатність ту, яка була... це буде операція меншого масштабу, присвячена, наприклад, відрізанню нас від Азовського моря остаточно, або захоплення Харкова, або вихід на кордони так званих "ЛДНР" в адміністративних проекціях, які вони визнали напередодні війни", - припустив Арестович.

За його словами, Росія не заспокоїться незалежно від того, хто буде при владі в РФ. "Зіткнення України та Росії є неминучим. Ще кілька зіткнень до 2032-2035 років", — зазначив Арестович.

Ситуація в Україні буде подібна до ізраїльської, де війна перетворилася на боротьбу з терористами. Але там вони б'ються за Храмову гору, а ми - за Печерську лавру.

"Це екзистенціальний конфлікт, який належить до стану конфліктів, які людство ще не вміє вирішувати. Претензії будуть виникати знову і знову, поки ми на метаісторичному рівні це не розв‘яжемо і не заберемо спадщину Київської Русі або поки ми не вибудуємо ланцюжок, де руси 3 століття і 26 століття – це ми, українці", – вважає Арестович.

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...