Ще одній війні бути? Китай показав, як битиме ракетами по Тайваню (відео)

Пекін розпочав навчання для покарання нового президента Тайваню Лай Чінте. В них бере участь бойова авіація із бомбардувальниками та винищувачами. Літаки створили кілька штурмових формувань у водах на схід від Тайваню. Вони імітували атаки у координації з військово-морськими кораблями. По суті Китай відпрацював свою здатність "захопити владу" та контролювати ключові райони Тайваню.

Дводенні навчання, за словами тайванського чиновника, включали імітацію бомбардування іноземних кораблів. Вони почалися через три дні після інаугурації Лая Чінте на посаду. Китай вважає Тайвань своєю територією й Лая вони вважають "сепаратистом". Пекін різко розкритикував інавгураційну промову, в якій Лай Чінте закликав Китай припинити погрози та додав, що сторони не підпорядковуються одна одній.

"Ці навчання є цілком обґрунтованими, законними та необхідними для боротьби з нахабством "незалежності Тайваню" та стримування втручання та втручання зовнішніх сил", — сказав У Цянь, речник міністерства оборони Китаю.

Високопоставлений представник служби безпеки Тайваню заявив, що китайські бомбардувальники здійснили імітаційні атаки на іноземні кораблі поблизу східного кінця каналу Баші, який відокремлює Тайвань від Філіппін. До цього також залучили бойові кораблі. Офіцер зі зв’язків із громадськістю 7-го флоту ВМС США заявив, що він звертає увагу на "всі дії" в Індо-Тихоокеанському регіоні та "дуже серйозно" ставиться до відповідальності за стримування агресії в регіоні.

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...