
Глава держави Володимир Зеленський шкодує, що не зустрівся з лідером США Джо Байденом до його запланованої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Таку заяву Зеленський зробив в інтерв'ю Agence France-Presse, Reuters та Associated Press, зазначають Патріоти України
Зеленський нагадав, що під час телефонної розмови з Байденом отримав запрошення відвідати з візитом США наприкінці липня. Під час зустрічі він сподівається обговорити питання надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО, економічну підтримку, а також безпекову ситуацію на сході країни.
Президент розчарований, що не зустрівся з Байденом до саміту з Путіним.
Пряма мова Зеленського: "Було б краще провести цю зустріч до саміту двох президентів (Байдена й Путіна – ред.).
Я вважаю, що це було б лише плюсом для переговорної позиції президента США".
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...