
Глава держави Володимир Зеленський шкодує, що не зустрівся з лідером США Джо Байденом до його запланованої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Таку заяву Зеленський зробив в інтерв'ю Agence France-Presse, Reuters та Associated Press, зазначають Патріоти України
Зеленський нагадав, що під час телефонної розмови з Байденом отримав запрошення відвідати з візитом США наприкінці липня. Під час зустрічі він сподівається обговорити питання надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО, економічну підтримку, а також безпекову ситуацію на сході країни.
Президент розчарований, що не зустрівся з Байденом до саміту з Путіним.
Пряма мова Зеленського: "Було б краще провести цю зустріч до саміту двох президентів (Байдена й Путіна – ред.).
Я вважаю, що це було б лише плюсом для переговорної позиції президента США".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...