Ще один "міжнародний спостерігач": У Чорне море через Босфор іде корабель ВМС Великобританії

Судно ВМС Великобританії Echo, яке зайшло в протоку Босфор, здатне займатися пошуком мін і виконувати антидиверсійні завдання.

Судно заходило в грудні 2018 року в порт Одеси. Фото: Вікіпедія.

Багатоцільовий корабель гідрографічної розвідки військово-морських сил Великобританії Echo увійшов у протоку Босфор і рухається в бік Чорного моря. Про це 20 квітня у Facebook повідомив головний редактор порталу BlackSeaNews, керівник проекту "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко, передають Патріоти України.

"20 квітня 2019 року близько 20.11 за місцевим часом до протоки Босфор увійшов розвідувальний корабель Її Величності королеви ВеликоїБританії HMS Echo (H87). Гідрографічні судна класу Ехо призначені для проведення розвідувальних операцій на підтримку підводних човнів і наземних операцій морського десанту", – написав він.

За словами головреда BlackSeaNews, Echo "здатний забезпечити в реальному часі інформацію про навколишнє середовище, а також виконувати завдання в антидиверсійній обороні і пошуку мін".

"21 листопада 2018 року міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон заявив, що HMS Echo буде працювати на Чорному морі протягом 2019 року для забезпечення свободи судноплавства та підтримки України", – зазначив Клименко.

"Путін бахнув по росіянах тим, чим лякав світ", - Жданов

понеділок, 19 серпень 2019, 17:27

"На полігоні в Архангельській області Росії, де стався вибух, швидше за все, не робили пуски ракет "Буревісник", а випробували двигун для гіперзвукової ракети, який використовує радіоактивні ізотопи", - пише у своєму блозі Олег Жданов, повідомляють Пат...

Хіти тижня. "Щось міцніше боярки на мухоморах": Терористи "ДНР" видали "на гора" нові "марення сивої кобили"

понеділок, 19 серпень 2019, 16:30

Бойовики терористичної "ДНР" оскандалилися новим фейком про захоплення українських територій. "Українські позиції по всьому фронту були знищені ракетами системи "Калібр". Посилившись ростовською бронегрупою ми пішли в наступ. На даний момент просунулис...