Ще один "міжнародний спостерігач": У Чорне море через Босфор іде корабель ВМС Великобританії

Судно ВМС Великобританії Echo, яке зайшло в протоку Босфор, здатне займатися пошуком мін і виконувати антидиверсійні завдання.

Судно заходило в грудні 2018 року в порт Одеси. Фото: Вікіпедія.

Багатоцільовий корабель гідрографічної розвідки військово-морських сил Великобританії Echo увійшов у протоку Босфор і рухається в бік Чорного моря. Про це 20 квітня у Facebook повідомив головний редактор порталу BlackSeaNews, керівник проекту "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко, передають Патріоти України.

"20 квітня 2019 року близько 20.11 за місцевим часом до протоки Босфор увійшов розвідувальний корабель Її Величності королеви ВеликоїБританії HMS Echo (H87). Гідрографічні судна класу Ехо призначені для проведення розвідувальних операцій на підтримку підводних човнів і наземних операцій морського десанту", – написав він.

За словами головреда BlackSeaNews, Echo "здатний забезпечити в реальному часі інформацію про навколишнє середовище, а також виконувати завдання в антидиверсійній обороні і пошуку мін".

"21 листопада 2018 року міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон заявив, що HMS Echo буде працювати на Чорному морі протягом 2019 року для забезпечення свободи судноплавства та підтримки України", – зазначив Клименко.

Хіти тижня. "Голос" не для них: Найєму, Лещенку і Заліщук нічого не світить у новій партії Вакарчука

понеділок, 27 травень 2019, 2:00

У списку партії Святослава Вакарчука на парламентських виборах не буде діючих народних депутатів. Лідер гурту «Океан Ельзи» і новоствореної партії «Голос» Святослав Вакарчук розповів, хто точно не зможе опинитися в його партійному списку на майбутніх п...

Хіти тижня. Тверезі та без зброї: З'ясувалися нові деталі потрапляння в полон на Донбасі українських бійців

неділя, 26 травень 2019, 23:30

За попередньою інформацією, в результаті помилки в орієнтуванні, автомобіль з військовослужбовцями перетнув лінію бойового зіткнення в районі Новотроїцького та потрапив на тимчасово окуповану територію. У 53-й окремій механізованій бригаді пояснили обс...