Ще один підспівує Путіну? Президент Мексики закликав усі країни зупинити війни на 5 років для боротьби з кризою

Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор закликав усі країни припинити війни на найближчі 5 років. Він заявив, що це необхідно для боротьби з кризою, яка охопила світ. Своїми пропозиціями президент поділився в межах пресконференції 4 серпня. Про це повідомляє Excelsior, передають Патріоти України.

Обрадор вважає, що всі країни мають домовитися про п'ятирічне перемир'я і не продовжувати навіть торгове протистояння. Точкою відліку початку такого періоду президент запропонував зробити припинення бойових дій в Україні.

За його словами, світ зіткнувся з багатьма загрозами: торгові війни, пандемія, війна РФ проти України, напруженість на Тайвані.

"У всіх нас є проблеми через відсутність зростання економіки, все більше бідності, глобальна інфляція. Що нам робити? Сприяти продуктивній діяльності, створювати робочі місця, допомагати бідним і прагнути співпраці країн і народів для розвитку", – підкреслив він. Обрадор вважає, що з такою ініціативою може виступити Організація Об'єднаних Націй.

Природа була проти: Окупанти хотіли на КамАЗах форсувати Оскіл на Харківщині, але щось пішло не так (фото)

четвер, 11 серпень 2022, 12:14

Окупанти знову намагалися форсувати Оскільське водосховище поруч зі знищеним мостом. Поблизу села Гороховатка (на південний захід від Борової) місцеві мешканці помітили застряглі у річці Оскіл військові автомобілі, на яких російські окупанти намагалися...

"Окупанти ломанулися слідом, але...": Епічне відео "мобілізації" в Луганську з несподіваною розв'язкою

четвер, 11 серпень 2022, 11:44

Російські терористи та бойовики "ЛНР" продовжують спроби мобілізувати чоловіче населення окупованого Луганська на війну проти Збройних сил України. У мережі з'явилося нове відео з окупованого міста, на якому місцеві карателі "полюють" за потенційними м...