Ще раз розписався у державній зраді: Медведчук висловився про останню статтю Путіна

Стаття президента Росії Володимира Путіна про Україну дає вкрай жорстку, але правдиву оцінку історії. З такою заявою виступив скандальний політик Віктор Медведчук. Його реакція на статтю Путіна була опублікована на сайті ОПЗЖ, передають Патріоти України.

За словами Медведчука, після публікації Путіна в Україні почався справжній переполох, і важко переоцінити значущість цієї статті. Також політик вказав на те, що навіть не сумнівався в "неадекватній реакції" української політичної еліти на цей матеріал. «Я вважаю, що українець, який думає про майбутнє своєї країни і свого народу, повинен цю статтю уважно вивчити», - підкреслив Медведчук.
На його думку, стаття дає дуже жорстку оцінку, але при цьому абсолютно правдиву, і у росіян і українців дійсно існує спільна історія, але зараз є тільки сучасна українська державність. Медведчук вказує на те, що матеріал президента Росії є не тільки дослідженням історії, а нібито й сигналом, що допускає певні політичні процеси, які в підсумку можуть мати серйозні наслідки. Політик підкреслив, що в Україні потрібно вибудовувати правову державу, і народ України не повинен вибирати між історичними цінностями, зокрема культурою, релігією і мовою.

"Путін дограється, що українські ракети будуть спрямовані на Москву": Арестович пригрозив Х**лу

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:23

Спікер делегації України в Мінській Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що українські ракети оперативно-тактичного рівня "зможуть діставати до Москви". Про це він сказав в ефірі телеканалу Дом, передають Патріоти України. Так він пр...

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...