"Ще трохи, і цей самозакоханий остолоп добалакається": Гіркін відреагував на послання Лукашенка

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) емоційно відреагував на сьогоднішнє щорічне послання лідера Білорусі Олександра Лукашенка до нації та парламенту, заявивши, що той зовсім "неадекватний", передають Патріоти України.

У своєму Telegram Гіркін розкритикував Лукашенка за заклики до "перемир'я без умов" і заявив, що незабаром його риторика може згорнути до формулювання: "Ні миру, ні війни, а армію - розпустити!".

Він висміяв спільні потуги лідера РФ Володимира Путіна та Лукашенка на українському фронті, зазначивши, що останній вже знаходиться в "легкій паніці". "Анітрохи не сумніваюся, що цей самозакоханий остолоп зараз в" легкої (легкої чи?) паніці" - адже навіть його курячих мізків достатньо, щоб усвідомлювати всю глибину військової та економічної кризи, що накриває РФ і разом з нею Білорусію", - написав терорист.

Також він послався на власні військові джерела, які стверджують, що на російсько-українському фронті справи окупантів - зовсім погані. У цьому контексті Гіркін зазначив, що Путін й Лукашенко живуть у власному придуманому світі, де у них: "Все настільки добре, що буде ще краще".

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Підрив Каховської ГЕС завдав втрат 7 десантній дивізії та 22 армійському корпусу. Окупанти відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслід...

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...