Ще відповість за "російський Крим": "Білоруський диктатор цією заявою спалює практично всі мости з Україною", - Кулеба

"Білоруський диктатор Олександр Лукашенко нещодавно оголосив про плани відвідати окупований Росією Кримський півострів. Це невелика, але важлива деталь набагато ширшої картини. Що так досягається? Цією заявою Лукашенко спалює практично всі мости у відносинах з Україною, роблячи Білорусь ворожою Україні країною", - сказав міністр, який перебуває у Ризі на зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.

Кулеба ситуацію назвав дуже похмурою, маючи на увазі й потенційне вторгнення РФ до України.

"Це буде чергова спроба Росії вторгнутися в Україну. Росія вперше спробувала це у 2014 році. Ми бачимо, що зараз загрожує нова хвиля можливих вторгнень. Це, безперечно, одна з карток, яку авторитарний президент Росії Володимир Путін тримає у своїх руках. Він може використати це або ні", - наголосив глава МЗС.

Також відповідаючи на запитання журналіста про те, що чи варто тепер Україні чекати на вторгнення з боку білоруських збройних сил, Кулеба сказав, що Київ серйозно ставиться до цього сценарію і не виключає такої можливості.

"Однак поки що ми не бачимо, щоб білоруська армія готувалася до операцій проти України або що керівництво Білорусі могло дозволити Росії використати свою територію для організації вторгнення", - зазначив міністр.

Він додав, що політичні заяви Мінська є частиною агресивної зовнішньої політики Росії.

"Заява Лукашенка про визнання Криму частиною Росії, а також гібридна атака його режиму на Латвію, Литву та Польщу також роблять його відкритою загрозою", - резюмував Кулеба.

"Тепер можуть вдарити по Москві!": Після вибухів росіяни запанікували через суперзброю ЗСУ та звинуватили МО РФ

вівторок, 6 грудень 2022, 9:28

Удари по двох військових аеродромах РФ стали не просто холодним душем для росіян, а викликали справжню паніку. І це зрозуміло: уявити, що "ворожі" безпілотники безперешкодно пролетять понад 600 км у повітряному просторі РФ, мало хто міг,передають Патрі...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 6 грудня

вівторок, 6 грудень 2022, 9:25

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 06.12 орієнтовно склали: