Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають Патріоти України.

Він переконаний, що перемога України, розгром путінської армії на тимчасово окупованих територіях – шанс для Росії, коли військова та геополітична поразка створять передумови для революційних змін.

За словами Каспарова, в Росії кола влади вже думають про своє майбутнє. Однак він переконаний, що, приміром, Євген Пригожин майбутнього не матиме жодного.

З медіа зник Рамзан Кадиров. Він має з'явитись на святкуванні 80-річчя Сталінградської битви, проте його там не помітили. Каспаров переконаний, що Кадиров зараз думає про своє не російське майбутнє "Думаю, що він уже погладжує прапор ісламу, який прихований десь на дні батьківської скрині", - іронічно додав промовець.

Перший ймовірний сценарій

Опозиціонер переконаний, що потенційний вихід із цієї "геополітичної катастрофи" має статися через трансформацію імперії в національну державу.

Хорошим прикладом є Сполучені Штати Америки, де люди різних груп утворюють одну націю – американці, зауважив Каспаров. За його словами, це сталося і в Україні – люди сформували державу, де живуть українці, незалежно від їхньої етнічної приналежності, і всі вони стоять за свою батьківщину.

Другий можливий сценарій для Росії

За словами Каспарова, Росія має припинити імперську політику на інших територіях, таких як Грузія, Молдова. "Якщо вони цього не зроблять, буде сценарій повільного перетравлення східної частини Росії Китаєм. Після цього Росія перейде у васальне становище, гадаю, більшість російського суспільства це не влаштує", - зауважив опозиціонер.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...