
Колаборанти, зрадники і гауляйтери окупованих територій після повного звільнення України від російських загарбників будуть покарані. Радник офісу президента Олексій Арестович на своїй сторінці в Facebook зазначив, що спроб "зрозуміти і домовитися" більше не буде, а всі винні сядуть за ґрати, передають Патріоти України.
"Україна змінилася. Сентиментів до колаборантів і окупантів, спроб "...зрозуміти і домовитися" більше не буде. Тітки і дядьки вчителя, які збиралися вчити українських дітей любити Росію, сядуть. Добровільно прийшли за російськими паспортами, активно підтримують окупантів, понесуть покарання. І краще покарання - тюремний термін за держзраду", - написав Арестович.
Він підкреслив, що Росія програла цю війну. А всі зрадники будуть нести покарання. "Путінські війська підуть самі або назавжди залишаться в українській землі. Всі приїжджі, зрадники, які вирішили, що Росія в Україні "...назавжди" - помилилися", - заявив радник ОП. Арестович підкреслив, що колаборанти зараз можуть "швиденько змотатися назад в свою улюблену Росію".
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...