
Колаборанти, зрадники і гауляйтери окупованих територій після повного звільнення України від російських загарбників будуть покарані. Радник офісу президента Олексій Арестович на своїй сторінці в Facebook зазначив, що спроб "зрозуміти і домовитися" більше не буде, а всі винні сядуть за ґрати, передають Патріоти України.
"Україна змінилася. Сентиментів до колаборантів і окупантів, спроб "...зрозуміти і домовитися" більше не буде. Тітки і дядьки вчителя, які збиралися вчити українських дітей любити Росію, сядуть. Добровільно прийшли за російськими паспортами, активно підтримують окупантів, понесуть покарання. І краще покарання - тюремний термін за держзраду", - написав Арестович.
Він підкреслив, що Росія програла цю війну. А всі зрадники будуть нести покарання. "Путінські війська підуть самі або назавжди залишаться в українській землі. Всі приїжджі, зрадники, які вирішили, що Росія в Україні "...назавжди" - помилилися", - заявив радник ОП. Арестович підкреслив, що колаборанти зараз можуть "швиденько змотатися назад в свою улюблену Росію".
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...