Що готують на Донбасі російські окупанти у день виборів президента України

Потужні пропагандистські акції покликані відволікти донеччан від сумнтх думок про власне життя і туги за "Хунтою"

У день голосування за президента України, 31 березня, бойовики окупованого Луганська влаштують у місті примусовий масштабний мітинг. У межах мітингу виступлять з концертами російські, зазначають Патріоти України.

Мітинг окупанти влаштовують на всіх окупованих захоплених територіях Луганщини і повідомили про це всім бюджетникам, повідомляє BBC Україна. На таку собі акцію проти українських виборів скликають вчителів, медпрацівників, працівників культури інших.

У кращих традиціях Росії після мітингу окупантів відбудеться концерт зірок російської естради. Спеціальними гостями з Росії будуть гурти "Корні" та "Город 312".

У місцевих ЗМІ сепаратистів масштабна рекламна кампанія мітингу почалася ще 25 березня. Жителів окупованого Луганська запрошують на ходу трудових колективів, концерт місцевих і російських творчих гуртків на Театральній площі, а також подивитися на виступ вказаних груп.

Це дійство приурочили до свята "руської донбаської весни". Хоча бюджетники стверджують, що це буде акція проти виборів президента України.

Автор матеріалу не зустрів у Луганську людей, які б хотіли взяти участь у виборах президента України. Ймовірно, охочі вже давно перетнули лінію розмежування і перебувають на вільних територіях України.

Колюня дозрів до сатрапа: Засновник NEXTA розповів, що молодший син Лукашенка вже готовий стріляти по мирних людях

п’ятниця, 18 вересень 2020, 22:28

Молодшого сина президента Білорусі Олександра Лукашенка Миколу можна вважати співучасником злочинів його батька проти народу. Таку думку в інтерв’ю журналісту Юрію Дудю висловив засновник білоруського опозиційного телеграм-каналу Nexta Степан Путіло (С...

ЄСПЛ виніс рішення у справі організатора терактів в Одесі біля будівлі СБУ

п’ятниця, 18 вересень 2020, 22:13

Колишній хірург одеської міської клінічної лікарні № 11 Володимир Грубник був засуджений до восьми років позбавлення волі. У 2019-му його передали на окуповану територію в рамках обміну полоненими. Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) опублікував ріше...