Що готують на Донбасі російські окупанти у день виборів президента України

Потужні пропагандистські акції покликані відволікти донеччан від сумнтх думок про власне життя і туги за "Хунтою"

У день голосування за президента України, 31 березня, бойовики окупованого Луганська влаштують у місті примусовий масштабний мітинг. У межах мітингу виступлять з концертами російські, зазначають Патріоти України.

Мітинг окупанти влаштовують на всіх окупованих захоплених територіях Луганщини і повідомили про це всім бюджетникам, повідомляє BBC Україна. На таку собі акцію проти українських виборів скликають вчителів, медпрацівників, працівників культури інших.

У кращих традиціях Росії після мітингу окупантів відбудеться концерт зірок російської естради. Спеціальними гостями з Росії будуть гурти "Корні" та "Город 312".

У місцевих ЗМІ сепаратистів масштабна рекламна кампанія мітингу почалася ще 25 березня. Жителів окупованого Луганська запрошують на ходу трудових колективів, концерт місцевих і російських творчих гуртків на Театральній площі, а також подивитися на виступ вказаних груп.

Це дійство приурочили до свята "руської донбаської весни". Хоча бюджетники стверджують, що це буде акція проти виборів президента України.

Автор матеріалу не зустрів у Луганську людей, які б хотіли взяти участь у виборах президента України. Ймовірно, охочі вже давно перетнули лінію розмежування і перебувають на вільних територіях України.

Колаборантів вчили, як правильно тікати від ЗСУ: Росіяни влаштували "таємні" збори

субота, 25 березень 2023, 21:45

На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни влаштовують інструктажі з евакуації для колаборантів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Окупанти і колаборанти Мелітопольщини самі панікують...

"Почали перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати все намародерене": ЗС РФ готують "жест доброї волі" на Херсонщині, - командування "Південь"

субота, 25 березень 2023, 21:30

Українські військові вбачають ознаки так званого жесту доброї волі окупантів, які розосередилися на тимчасово захопленій частині Херсонської області. Солдати ворожої армії намагаються там пакувати крадені в українців речі та відправляти їх у Росію, пер...