Що готують на Донбасі російські окупанти у день виборів президента України

Потужні пропагандистські акції покликані відволікти донеччан від сумнтх думок про власне життя і туги за "Хунтою"

У день голосування за президента України, 31 березня, бойовики окупованого Луганська влаштують у місті примусовий масштабний мітинг. У межах мітингу виступлять з концертами російські, зазначають Патріоти України.

Мітинг окупанти влаштовують на всіх окупованих захоплених територіях Луганщини і повідомили про це всім бюджетникам, повідомляє BBC Україна. На таку собі акцію проти українських виборів скликають вчителів, медпрацівників, працівників культури інших.

У кращих традиціях Росії після мітингу окупантів відбудеться концерт зірок російської естради. Спеціальними гостями з Росії будуть гурти "Корні" та "Город 312".

У місцевих ЗМІ сепаратистів масштабна рекламна кампанія мітингу почалася ще 25 березня. Жителів окупованого Луганська запрошують на ходу трудових колективів, концерт місцевих і російських творчих гуртків на Театральній площі, а також подивитися на виступ вказаних груп.

Це дійство приурочили до свята "руської донбаської весни". Хоча бюджетники стверджують, що це буде акція проти виборів президента України.

Автор матеріалу не зустрів у Луганську людей, які б хотіли взяти участь у виборах президента України. Ймовірно, охочі вже давно перетнули лінію розмежування і перебувають на вільних територіях України.

Резонанс тижня. Найкривавіший день 2020 року: Штаб ООС доповів про втрати захисників України на Донбасі протягом доби

понеділок, 20 січень 2020, 23:30

18 січня російські найманці 6 разів порушили режим "тиші". Від ворожих обстрілів один український військовослужбовець загинув, десятеро зазнали поранень/ повідомляють Патріоти України з посиланням на звіт штабу ООС. "Противник обстріляв наші позиції із...

Хіти тижня. Куди зникла дружина Путіна після розлучення і як вона виглядає сьогодні: Спливли таємниці колишньої першої леді Росії

понеділок, 20 січень 2020, 23:05

6 січня колишній першій леді Росії Людмилі Путіній виповнилося 64 роки. Як правильно називати сьогодні колишню дружину президента РФ: Путіна, Очеретна або Шкребньова? Як їй жилося з колишнім чоловіком і хто такий Артур Очеретний? Про це і не тільки в м...