
Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродський, трансляцію вів "Прямий", передають Патріоти України.
"На засіданні комітету (з питань національної безпеки, оборони та розвідки - ред.) було підтверджено, що, дійсно, українські позиції були захоплені. Таким чином спростували попередню заяву керівництва Генштабу і Міністерства оборони", - сказав Забродський.
Міністр оборони Андрій Загороднюк також підтвердив захоплення бойовиками опорного пункту українських військ. "За нашою інформацією наші військові тимчасово залишили деякі позиції, але взагалі наші позиції залишились незмінними. Цей опорний пункт був попереду всіх наших позицій", - зазначив Загороднюк. Він додав, що на місці подій наразі перебуває начальник Генерального штабу.
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...