
Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродський, трансляцію вів "Прямий", передають Патріоти України.
"На засіданні комітету (з питань національної безпеки, оборони та розвідки - ред.) було підтверджено, що, дійсно, українські позиції були захоплені. Таким чином спростували попередню заяву керівництва Генштабу і Міністерства оборони", - сказав Забродський.
Міністр оборони Андрій Загороднюк також підтвердив захоплення бойовиками опорного пункту українських військ. "За нашою інформацією наші військові тимчасово залишили деякі позиції, але взагалі наші позиції залишились незмінними. Цей опорний пункт був попереду всіх наших позицій", - зазначив Загороднюк. Він додав, що на місці подій наразі перебуває начальник Генерального штабу.
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...