
Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродський, трансляцію вів "Прямий", передають Патріоти України.
"На засіданні комітету (з питань національної безпеки, оборони та розвідки - ред.) було підтверджено, що, дійсно, українські позиції були захоплені. Таким чином спростували попередню заяву керівництва Генштабу і Міністерства оборони", - сказав Забродський.
Міністр оборони Андрій Загороднюк також підтвердив захоплення бойовиками опорного пункту українських військ. "За нашою інформацією наші військові тимчасово залишили деякі позиції, але взагалі наші позиції залишились незмінними. Цей опорний пункт був попереду всіх наших позицій", - зазначив Загороднюк. Він додав, що на місці подій наразі перебуває начальник Генерального штабу.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...