
Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродський, трансляцію вів "Прямий", передають Патріоти України.
"На засіданні комітету (з питань національної безпеки, оборони та розвідки - ред.) було підтверджено, що, дійсно, українські позиції були захоплені. Таким чином спростували попередню заяву керівництва Генштабу і Міністерства оборони", - сказав Забродський.
Міністр оборони Андрій Загороднюк також підтвердив захоплення бойовиками опорного пункту українських військ. "За нашою інформацією наші військові тимчасово залишили деякі позиції, але взагалі наші позиції залишились незмінними. Цей опорний пункт був попереду всіх наших позицій", - зазначив Загороднюк. Він додав, що на місці подій наразі перебуває начальник Генерального штабу.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою