
Мобілізація в Україні продовжується, але під час цього процесу є серйозні мінуси. Таку думку висловив командир взводу БПЛА 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка української армії Андрій Серган у бесіді з "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
"...Я бачу черги в барбершопи, в кав’ярні, в спортзали, в ресторани, я скрізь бачу черги, але біля воєнкоматів я черг не бачу", - сказав воїн і додав, що саме тому не може сказати, що мобілізаційні процеси йдуть успішно, та є багато охочих служити.
"...тих, кого збирають по селах, вибачте мені, будь ласка, це робочі хлопці з сільськогосподарського напрямку, який зараз просто "знекровили". І це не добровольці", - підкреслив співбесідник.
Серган вважає, що українській владі необхідно максимально працювати над тим, щоб у людей була мотивація поповнювати лави Збройних сил України. Командир взводу дронів зазначив, що воїни мають отримувати гідну зарплату, а не додаткові тимчасові виплати.
"...Ми розуміємо, що ми підписуємо контракт на 400 чи 500-600 доларів, це десь 20-25 тисяч гривень, це ж і є зарплата. А те, що там додатково платять тридцятку, п’ятдесятку чи сотку - це вже бонуси, і вони не постійні...", - підкреслив він.
Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...