Що робитиме на фронті чоловік, який тікає від армії? Андрусів запропонував урегулювати питання призову до ЗСУ

Мобілізацію до Збройних сил України необхідно врегулювати. В армію не потрібно "заганяти" тих, хто тікає від неї. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів в інтерв’ю "Обозревателю". Він наголосив, що ті, хто тікають від мобілізації, не будуть воювати, передають Патріоти України.

"Якщо людина тікає з країни, щоб не потрапити до армії, то що вона зробить на фронті? Якщо людина тікає, вона не буде воювати. Невже краще, щоб вона втекла з поля бою, з якогось населеного пункту, після захоплення якого у нас опиняться в оточенні війська? Звичайно ні.

Чому армії стали контрактними? Тому, що це питання мотивації. Солдати, для яких це професія, чи люди, для яких зрозуміла ця історія, які хоча б служили в армії", – зазначив Андрусів.

Андрусів розповів історію, яка відбулась з 14-річним сином його знайомої. Йому на виході з метро вручили повістку. Водночас є величезна черга тих, хто бажає служити, але наразі їм відмовляють.

"До чого веде такий підхід? Мене відразу звинувачують в тому, що я проти мобілізації чоловіків. Ні, я за нормальне регулювання. В перші дні зайшли десятки тисяч добровольців. Їх не взяли, тому що не було амуніції. Вони постворювали різні добровільні організації Чому ви їх не мобілізовуєте? Чому не мобілізовувати в першу чергу тих, хто дійсно хотів воювати? В мене мало не щодня історії про те, як мобілізують атішніків. Що з цим робити? От що цей айтішник має показати на фронті?", – пояснив Андрусів.

На переконання радника міністра внутрішніх справ, питання перетину кордону чоловіками, які підлягають призову, також необхідно врегулювати і підкріпити законодавчо. "Я вважаю, що це необхідно зробити. Просто створити правила, за якими це може відбуватись. Тому що відсутність цих правил призводить до корупції", – наголосив Андрусів.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...