
Російські окупанти, які протистоять українським захисникам на південному фронті, "йдуть з боїв трохи підбиті і морально, і фізично". Про це розповіла начальниця прес-центру ОК "Південь" Наталя Гуменюк, яку цитують місцеві ЗМІ. За її даними, росіяни давно виношують плани "вшитися" з півдня України, передають Патріоти України.
"Ми вже говорили, що нас спочатку дивували такі дивні укріпні позиції, які ми знаходили там, де вони відступали. Що це такий за окоп глибиною в 50 см? Як там заховатися? Там не заховаєшся. Потім ми отримали інформацію перевірену і достовірну про те, що це окоп для легких уражень. Вони, вириваючи такий окоп, лягають туди спинами, підіймають руки-ноги, щоб отримати легке поранення і бути евакуйованим з поля бою. Це, власне, характеризує їх настрій", - пояснила Гуменюк. Вона додала, що окупанти, розуміючи, що добровільно їм піти не дозволять, намагаються "вивести себе з ладу".
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою