"Що твориться, бл*ть. Від взвода уже виє все село": Окупанти з ОРДО бідкаються на безлад у підрозділах (аудіо)

Загарбники з так званої "ДНР" розповіли про безлад у підрозділах та особливості "мобілізації". У черговій перехопленій розмові російські окупанти скаржаться на співслужбовців, передають Патріоти України.

Один із терористів каже, що інші "сиділи в інтернетах", завдяки чому їх вирахували українські бійці й накрили вогнем ворожі позиції. Матеріали перехоплених українською розвідкою розмов росіян опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Також окупант розповів, що їхній увесь батальйон "тиняється, бухає". "Що твориться, бл*ть. Перший взвод на селі. Від нього уже виє все село. Неадеквати", - сказав той.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...