Що в голові у кремлівського дідугана: "Обнулений" Путін велів розібратися, чи пропагує морозиво гомосексуалізм

Голова "Союзу жінок Росії" Катерина Лахова поскаржилася президенту РФ Володимиру Путіну на рекламу морозива "Веселка".

Голова «Союзу жінок Росії», колишній член Ради Федерації і член робочої групи з підготовки поправок до Конституції Катерина Лахова поскаржилася президенту Володимиру Путіну на рекламу морозива «Веселка». На її думку, в ньому присутня пропаганда ЛГБТ-цінностей, передають Патріоти України.

«Так, пропаганди у нас не повинно бути. Але у нас сьогодні рекламні щити, наприклад, вивішують райдужні, красиві ось ці кольори. Начебто це непомітно, з красивими словами... Або рекламують морозиво, яке називають «Веселка»... Це побічно, але все-таки змушує звикати наших дітей до кольору, до того прапору, який публікувався, зокрема, і на даному консульстві (посольстві США в Москві, - ред.), - заявила Лахова. Коментуючи прапор ЛГБТ на посольстві, Путін пожартував, що таким чином нібито співробітники показали, хто там працює.

Хіти тижня. КДБ Білорусі зламав "головну опозиціонерку": Тіхановська з папірця зачитала заклик до білорусів припинити протести (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 0:35

Білоруси потребують нового лідера, котрий здатен іти на жертви, як і вони самі. Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановська записала відеозвернення, в якому закликала своїх прихильників припинити акції протесту в містах країни. При цьому те...

Хіти тижня. У Мінську виявили заповнене боєприпасами авто з російськими номерами, - білоруське держТБ

середа, 12 серпень 2020, 23:55

У сюжеті йдеться, що нібито "українські та російські сліди в організації протестів" простежуються не лише в Мінську. Зазначається, що телеканал повідомив із посиланням на правоохоронців, що це може свідчити про "спробу розхитати ситуацію з-за меж Білор...