
Юрист і активіст Масі Найєм вимагає від ведучого телеканалу NewsOne В'ячеслава Піховшека вибачитися перед учасниками бойових дій на Донбасі, яких той в ефірі прирівняв до вбивць. Якщо Піховшек цього не зробить, Найєм як ветеран АТО і його юридична компанія готові звернутися до суду. Про це Найєм написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Час вибачатися перед учасниками АТО. "Ми живемо в суспільстві, яке зараз влаштовано за принципом тотального свавілля. Будь-яка людина, яка зараз називає себе ветераном АТО, вважає що в неї є індульгенція на вбивство і вона може вбивати. Моє питання не стосовно цих людей, дії яких має дати в конкретному випадку тільки суд". З такою гучною заявою в ефірі телеканалу NEWSONE TV виступив В'ячеслав Піховшек, прирівнявши всіх ветеранів АТО до вбивць, готових чинити самосуд", - написав юрист.
Ефір можна подивитися тут, з 37 хвилини.
"Наш юрист звертається до телеканалу NewsOne з вимогою спростувати в ефірі відомості, що не відповідають дійсності, а саме заперечити висловлювання, якими ведучий програми прирівняв кожного ветерана АТО до вбивці, а також вибачитися перед спільнотою ветеранів АТО. У разі відсутності реакції - залишаємо за собою право звернутися до суду з відповідним позовом", - завив Найєм, оприлюднивши лист-вимогу.

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...