Що він курить? Зрадник Царьов заявив, що захід України зустрічатиме російських окупантів з "рушниками та короваями"

Колишній нардеп та зрадник України Олег Царьов, який втік до Росії, видав чергову маячню. Він заявив, що "західні області України зустрічатимуть російських окупантів з короваями та рушниками", мовляв там "є найбільше прихильників Росії". Про це він сказав в етері російських засобів масової пропаганди, передають Патріоти України.

Зрадник заявив, що мовляв "захід України завжди зустрічав чужі армії з рушниками та короваями" і так буде і тоді, якщо російські окупанти захоплять ці області.

"Західна Україна (західні області України, - ред.) усі армії, усі без винятку, завжди зустрічала з короваями та рушниками. І повірте мені, якщо і коли прийде наша влада на західну Україну (західні області України, - ред.), там прихильників єдиної Росії буде більше, ніж в інших областях. Бо вони завжди були за владу. За сильну владу", - заявив зрадник України.

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...