Що воно курить? Кадиров заговорив про терміни завершення війни в Україні й розмріявся про Захід на колінах

Глава Чечні Рамзан Кадиров стверджує, що до кінця 2023 року війна Росії проти України закінчиться і Заходу доведеться знову співпрацювати з Москвою. До того ж на початку червня 2022 року помічник Кремля говорив, що сподівається на закінчення "спецоперації" теж до кінця року, передають Патріоти України.

Новий "прогноз" глава Республіки Чечня озвучив в інтерв'ю своєму міністру з питань національної політики, зовнішніх зв'язків, друку та інформації Ахмеду Дудаєву. Воно було опубліковане 7 лютого.

"До кінця року спецоперація закінчиться", – впевнено сказав путінський чиновник. Кадиров розмріявся про те, що внаслідок російсько-української війни Захід нібито "встане на коліна".

"І, як завжди, європейські держави повинні будуть взаємодіяти у всіх сферах з Російською Федерацією. Іншого не має бути й не буде", – зробив пропагандистську заяву він. Ба більше, Кадиров вважає, що європейська влада визнає, що зараз була "неправа".

Нагадаємо: голова Чечні вже виступав у ролі "експерта" із "СВО" і пророкував, що вона завершиться до кінця 2022 року. "Я думаю, більше продовжуватися не буде ... Я впевнений, що кінець буде цьому всьому, і всі ті передумови до цього, вони вже є", – незв'язно говорив він минулого літа.

Російська пропаганда про цю заяву Кадирова "випадково забула", натомість масово розтиражувала його новий прогноз про кінець війни у 2023 році.


Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога, - КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...