Що воно курить? Кива на росТБ розмріявся про повстання у Києві - розповів про якихось православних російських українців

Опальний екснардеп від забороненої партії в Україні "ОПЗЖ" Ілля Кива, що втік до Росії, регулярно виступає на пропагандистських каналах. В один із таких ефірів він розійшовся і почав плести щось безладне про повстання в Києві, передають Патріоти України.

Розпалену промову колишнього політика опублікували російські ЗМІ. У ній Ківа жваво жестикулює і поширено розмірковує про якісь зрозумілі тільки йому речі.

Якоїсь миті вдається розпізнати, що скандальний персонаж мовить про мобілізацію, яка відбувається в Україні. Нібито вона порушує традиційні вірування та підведе українців до державного перевороту – загалом класичний сумбур.

"Коли ти на фронті і там опинився примусово, а твоя сім'я в голоді-холоді, воювати величезного бажання немає. А коли ти знаєш, що віру, в яку ти був хрещений, зневажили та осквернили, у тебе з'являється сумнів: а чи все? ти робиш правильно?", – розголошує Кива у присутності здивованих гостей.

Він безапеляційно запевнив, що настане час і в Україні відбудеться повстання. Хто саме повстане, зрозуміти досить складно і навряд чи потрібно, якщо не в психіатричних цілях.

"Наші православні російські українці повстануть. Нам потрібно тільки дати їм цю можливість, і знесуть до чортової матері цей режим Зеленського. Повірте, разом ми зробимо цю богоугодну справу!", – розійшовся не на жарт інтриган.

Росіяни чогось недоотримають?: У центрі виробництва боєприпасів в Ірані прогримів вибух (відео)

неділя, 29 січень 2023, 0:27

В Ірані прогримів вибух в одному з центрів виробництва боєприпасів Міноборони країни. Інцидент стався в місті Ісфахан, інформують Патріоти України. Як повідомляє Reuters, на військовому заводі в центральному місті Ісфахан Ірану було чути гучний вибух. ...

Може становити загрозу: Росіяни створили неповноцінне угруповання для атаки на Запорізькому напрямку

субота, 28 січень 2023, 23:14

Російські війська підтягнули певні резерви на Запорізькому напрямку і створили неповноцінне угруповання для атаки. Про це начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін повідомив у ефірі телемарафону "Єдині новини" 28 січ...