
Російський диктатор Володимир Путін заявив, що "окупаційні війська" США нібито досі стоять у Німеччині. Про це Путін заявив на зустрічі зі студентами в Московському держуніверситеті 25 січня, передають Патріоти України.
"Найбільша країна Європи, економічний гігант – це Федеративна Республіка Німеччина. Після Другої світової війни Німеччина була розділена, як відомо, на 4 сектори: американський, англійський, французький і радянський. Так от Радянський Союз оформив припинення цього окупаційного статусу. А Сполучені Штати ні. Формально юридично на території Федеративної Республіки Німеччина перебувають американські окупаційні війська, а по факту так і є. Їх там дуже багато", сказав кремлівський диктатор.
За словами Путіна, нібито самі німецькі політики говорять про те, що після Другої світової війни Німеччина нібито "ніколи не була в повному сенсі цього слова суверенною державою".
"І це не я кажу. Це кажуть видатні – хочу це підкреслити, не російськоорієнтовані, а німецькоорієнтовані – політики", – заявив Путін і додав, що "так чи інакше, але суверенітет буде повернуто Європі".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...