
Російський диктатор Володимир Путін заявив, що "окупаційні війська" США нібито досі стоять у Німеччині. Про це Путін заявив на зустрічі зі студентами в Московському держуніверситеті 25 січня, передають Патріоти України.
"Найбільша країна Європи, економічний гігант – це Федеративна Республіка Німеччина. Після Другої світової війни Німеччина була розділена, як відомо, на 4 сектори: американський, англійський, французький і радянський. Так от Радянський Союз оформив припинення цього окупаційного статусу. А Сполучені Штати ні. Формально юридично на території Федеративної Республіки Німеччина перебувають американські окупаційні війська, а по факту так і є. Їх там дуже багато", сказав кремлівський диктатор.
За словами Путіна, нібито самі німецькі політики говорять про те, що після Другої світової війни Німеччина нібито "ніколи не була в повному сенсі цього слова суверенною державою".
"І це не я кажу. Це кажуть видатні – хочу це підкреслити, не російськоорієнтовані, а німецькоорієнтовані – політики", – заявив Путін і додав, що "так чи інакше, але суверенітет буде повернуто Європі".
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...