Що вони курять? Білоруські пропагандисти заявили, що "українці реально їдять тіла росіян" (відео)

Білоруські пропагандисти не відстають від своїх російських колег. Ведучий на білоруському пропагандистському каналі заявив, мовляв "українці почали їсти тіла росіян". Про це заявив білоруський пропагандист Євгеній Пустовой на державному ЗМП., передають Патріоти України.

"Українці уже реально реально їдять росіян. Дуже схожа на людські тіла страва із кричущими назвами - це що? Хіба це не нацизм чи українізм. Це технологія розлюднення", - заявив божевільний пропагандист Євгеній Пустовой на своїй авторській програмі.

Білоруський пропагандист не назвав, що це за "страва" і де її подають, проте обурився на "звірства" українців та закликав білорусів "на таке не піддаватись".

Російська пропаганда

Російські пропагандисти ще від 2014 року поширюють фейкову інформацію про Україну. Нашу державу звинувачують у всіх гріхах. Багато пропагандистських заяв навіть стали мемами, як-от: історія про "розіп'ятого хлопчика" чи "8 років бомбардування Донбасу".

Часто пропагандисти, намагаючись видати ІПСО, проте через незнання української мови і неякісний автоматичний переклад, потрапляють у конфузні ситуації.

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...

"Працюємо": Коханка Путіна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова"

понеділок, 6 лютий 2023, 15:53

Колишня олімпійська чемпіонка та ймовірна коханка диктатора Путіна Аліна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова", передають Патріоти України. Кабаєва виступила з нагоди заснування одного із російських пропагандистсь...