Що вони там забули? "Нові обличчя" Юзік і решта "кварталівців" у Раді не сказали ані слова за весь рік

46 народних депутатів із фракції "Слуга народу" за 2021 рік не сказали у Верховній Раді ні слова. Про це повідомив Комітет виборців, зазначають Патріоти України.

Організація проаналізувала статистику виступів депутатів під час пленарних засідань з 1 січня до 6 грудня. Враховували виступи з місця і з трибуни.

За рік жодного разу не виступили 74 депутати.

Серед мовчазних "слуг" низка осіб, які раніше працювали в структурах "Студія Квартал 95" і не мали досвіду політичної чи громадської роботи.

Жодного разу впродовж року не виступили під час пленарного засідання Юрій Корявченков (у минулому актор "Кварталу", відомий сценічним ім'ям Юзік), Олександр Кабанов (сценарист), Олена Хоменко (директорка з управління і розвитку цифрових продуктів), Ольга Руденко (менеджерка з маркетингу).

Також жодного виступу у Василя Вірастюка, Богдана Яременка, Святослава Юраша, а також колишніх "слуг" Олександра Юрченка (звинувачений в отриманні хабаря) і Романа Іванісова (раніше засуджений за зґвалтування).

У списку мовчазних 16 депутатів ОПЗЖ. Серед них: Віктор Медведчук, Тарас Козак, Сергій і Юлія Льовочкіни, Вадим Новинський, Вадим Столар, Григорій Суркіс.

93 депутати мали від одного до трьох виступів. Здебільшого вони є депутатами "Слуги Народу".

Тричі за рік виступив депутат і олімпійський чемпіон Жан Беленюк - серед них виступ щодо законопроєкту про підтримку спорту.

Двічі виступив ресторатор Микола Тищенко - щодо законопроєкту про застосування до засуджених осіб засобів примусового голодування, а також проєкту Державного бюджету на 2022 рік.


ЗСУ отримають від Естонії гранатомети Carl Gustav: В чому їхня "фішка"

понеділок, 30 січень 2023, 13:57

Українські військові отримають на озброєння протитанкові гранатомети Carl Gustav від країни-союзниці Естонії, передають Патріоти України. Минулого тижня естонський посол оголосив про нову партію військової допомоги, до якої входитимуть десятки гаубиць ...

"Замороження війни - ідеальна ситуація для Путіна": Військовий експерт назвав головну небезпеку і розкрив задум Кремля

понеділок, 30 січень 2023, 13:30

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що в Кремлі намагаються заморозити війну проти України, оскільки там хочуть підготуватись до нового наступу. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ми почали с...