Що винесли - можна здогадатися: Окупанти обікрали будівлю суду в Ізюмі (фото)

Із початку квітня і до вересня Ізюм перебував під контролем російських окупантів. Після деокупації міста можна попередньо оцінити обсяг руйнувань Ізюмського міськрайонного суду Харківської області. Будівля суду перебуває в аварійному стані, а керівництво установи шукає можливості або її відновлення, або організації роботи суду в іншому приміщенні, повідомляють Патріоти України.

Голова суду Олександр Герцов оглянув будівлю та оцінив масштаби руйнувань. Також до Ізюму їздили представники Служби судової охорони. Голова суду обдумує з представниками Сил спеціальних операцій, як забезпечити охорону справ, що залишилися в суді.

Суд розміщений на першому поверсі п’ятиповерхової будівлі. За словами Олександра Герцова, саме приміщення суду постраждало частково: внаслідок пожежі вигоріло кілька залів засідань та кабінетів, інші — розграбовані та потрощені. "Викрадена апаратура, розламані меблі, зірвані панелі на стінах, побиті всі вікна, пошкоджена електрика. Навіть батареї опалення виламані", — сказав він.

Служитель Феміди звернув увагу, що не обійшлося без властивого окупантам почерку — із будівлі викрали умивальник. Але головна проблема — в тому, що згоріли чотири поверхи будівлі над судом, і в декількох квартирах провисли плити перекриття.

"Експерти будуть проводити експертизу, щоб зрозуміти, чи можна експлуатувати будівлю і чи взагалі доцільно її відновлювати", — зазначив голова суду. Судові справи Ізюмського міськрайонного суду Харківської області з березня розглядає Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області. Судді Ізюмського міськрайонного суду відряджені в інші суди.

Олександр Герцов розповів, що зараз небезпечно перебувати в приміщенні суду. Водночас у місті немає електропостачання та водопостачання, їх планують відновити за тиждень-два. Також немає опалення, цього року в багатоповерхових будинках його навряд чи відновлять, оскільки зруйновані всі котельні.

У морпіха не було пів голови: Лікар-доброволець під обстрілами провів операцію на відкритому мозку захиснику Маріуполя

субота, 3 грудень 2022, 7:22

Нейрохірург Дмитро Кубряк без нейрохірургічних інструментів і під обстрілами провів операцію на відкритому мозку морпіху Павлу Самбуру в бункері заводу Ілліча в Маріуполі. А потім для обох був полон і звільнення. Вони шукали один одного, аби зустрітися...

Вважають за "подвиг": Окупанту, що загинув під час п’яної стрілянини з ФСБівцями в Херсоні, урочисто встановлять меморіальну дошку в рідному селі

субота, 3 грудень 2022, 6:58

Російському окупантові Сергію Обухову, якого було ліквідовано під час п'яної перестрілки зі співробітниками ФСБ у раніше окупованому Херсоні, встановлять пам'ятну дошку у його рідному селі Шилекша. Причиною його загибелі вирішили оголосити "виконання в...