Що з такими робити? Двоє окупантів потрапили в український полон вдруге - раніше їх уже обміняли та відправили до Росії

Двоє солдатів російської окупаційної армії Олександр Фоменко і Руслан Вальяшин повторно потрапили у полон до Збройних сил України. Раніше їх уже повертали до Росії у межах обміну полоненими. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Уповноважений ВР із прав людини Дмитро Лубінець, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на те, що військових, які повертаються з полону, командування окупаційних військ одразу ж кидає назад на фронт, що може свідчити про шалене недоукомплектування живою силою. Лубінець наголосив, що вести перемовини з державою-терористом щодо обміну полоненими надзвичайно складно, однак процес триває. Омбудсмен анонсував позитивні новини уже невдовзі.

Антиукраїнська істерія в Польщі посилюється: Стало відомо, скільки поляків наразі

четвер, 25 червень 2026, 16:58

За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...

Проєкт згортають: Німеччина відмовляється від будівництва найбільшого бойового фрегата

четвер, 25 червень 2026, 16:28

Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...