Що задумала влада? Через нову податкову політику можуть зупинитись металургійні комбінати України, - економіст

Математика, закладена в змінах податкового законодавства в законопроекті 1210, не знаходить підтвердження в практиці українських промисловців. Про це у своєму пості у Фейсбуці заявив експерт Українського Інституту Майбутнього Ігор Попов, передають Патріоти України.

"Сьогодні зявилися новини про зупинку виробництва на Дніпровському металургійному комбінаті в Камянському. Перед тим про плани зупинки частини виробництва оголосив Арселор Міттал та ДМЗ в Дніпрі. Мабуть, математика, закладена в змінах податкового законодавства в законопроекті 1210, не знаходить підтвердження в практиці українських промисловців" – пише Попов.

Експерт наголосив, що підвищення ренти робить нерентабельним поставки українського прокату на китайський ринок. А лібертаріанці пропонують встановити ренту вищу, ніж у країнах-конкурентах - Австралії, Бразилії чи Казахстані.

"Основні ринки після закриття українських виробників займуть російські компанії. Може, в цьому і полягає економічна складова "Формули Штайнмаєра" – саркастично зауважив Попов.

Експерт зауважив, що імпорт електроенергії з Росії вже розпочинається. "Залишається продати "Турбоатом" і газотранспортну систему росіянам (через міжнародні консорціуми звичайно), аміакопровід включити до російського холдінгу, і відновити поставки ТВЕЛів на всі атомні станції" – говорить Попов.

В ОК "Південь" розповіли, яким регіонам загрожують іранські дрони-камікадзе

понеділок, 26 вересень 2022, 6:22

Протягом останніх днів росіяни атакували Україну іранськими дронами-камікадзе, проте ці безпілотники не загрожують всім регіонам. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк, передають Патріоти України. За ...

Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...