​"Що заявив Пристайко? Порошенко залишив цим потворам країну із армією, ВВП, що росте, зарплатами та пенсіями, а прийшли клоуни - і маємо здавати території, бо вони інакше не вміють", - Гай

В Мережі вже б'ються об заклад коли голова МЗС візьме свої слова назад, або заявить, що його неправльно зрозуміли

Скандальна заява Вадима Пристайка про те, що громадяни мають обирати між тим, що патріоти називають капітуляцією і урізанням зарплат та соцвиплат прокоментував і ветеран АТО, волонтер та відомий блогер Мирослав Гай, зазначають Патріоти України.

"Що треба бути чесними. Або пенсії та субсидії та здача суверенітету і втрата України, але мир, або вкладаємо гроші в оборону, але тоді без соціалки.

Тобто Порошенко залишив цим потворам країну із армією, ввп, що росте сьомий квартал поспіль і є втричі більшим за показником зростання ніж в РФ, хай потроху, але регулярно зростаючими зарплатами та пенсіями, а тепер прийшли фахівці клоуни і заявляють, що ми маємо здавати території і країну, бо вони інакше не вміють.

Ну просто чудово, трясця їх матері.

Всі, хто став з цими людьми поруч заради меркантильних інтересів - ви співучасники. Вас будуть зневажати і вам руки ніхто не подасть".

Хіти тижня. "Почуйте мене. Він працює тільки 10 хвилин": У Харкові люди перекрили шляж кортежу Зеленського через скандальне будівництво (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 17:30

У середу, 6 листопада, в Харкові містяни перекрили виїзд кортежу президента Володимира Зеленського. У результаті голова держави вийшов, щоб поспілкуватися з харків'янами. Люди просили не зносити ринок "Барабашово", через який мають намір провести нову ...

Чи відбудеться зустріч Зеленського і Путіна в Казахстані: Пристайко розставив крапки над "і"

вівторок, 12 листопад 2019, 17:14

Зустріч президентів Росії і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського в Нур-Султані, куди їх покликав колишній глава Казахастану Нурсултан Назарбаєв, малоймовірна. Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, коментуючи...