Що завгодно, тільки не санкції? Орбан закликав до нової стратегії ЄС щодо війни в Україні

Євросоюзу потрібна нова стратегія щодо війни в Україні, оскільки санкції проти Москви не спрацювали. Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, виступаючи в Румунії, передають Патріоти України із посиланням на Reuters.

"Необхідна нова стратегія, яка зосередитися на мирних переговорах і складанні хорошої мирної пропозиції... замість перемоги у війні", - сказав Орбан.

У своєму виступі він сказав, що західна стратегія щодо України будується на чотирьох китах: Україна може виграти війну з Росією за допомогою зброї НАТО, санкції послаблять Росію і дестабілізують її лідерство, санкції нашкодять Росії більше, ніж Європі, і що світ вишикується в чергу на підтримку Європи.

Орбан сказав, що ця стратегія зазнала невдачі, оскільки уряди в Європі падають "як кісточки доміно", ціни на енергоносії різко зросли, і зараз необхідна нова стратегія. "Ми сидимо в машині, у якій проколоті всі чотири колеса: абсолютно ясно, що так війну не виграти", — сказав Орбан.

Він зазначив, що таким чином Україна ніколи не виграє війну "просто тому, що російська армія має асиметричну перевагу". При цьому Орбан заявив, що для мирних переговорів між Росією і Україною немає жодних шансів. "Оскільки Росія хоче гарантій безпеки, цю війну можна закінчити тільки мирними переговорами між Росією і Америкою", - сказав він.

Також угорський прем'єр повторив, що його країна не втручатиметься у війну в сусідній Україні.

"Хотів віддячити Росії за допомогу Африці": Пригожин лицемірно прокоментував вбивство на війні в Україні громадянина Замбії

вівторок, 29 листопад 2022, 13:53

Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнер" завербувала в російській колонії громадянина Замбії Лемехані Ньіренду, який пізніше загинув на війні в Україні. Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, додавши, що пам'ятає, як запитав молодого ч...

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...