"Щоб боялися": Дружина окупанта порадила йому пристрелити військового РФ, щоб поліпшити дисципліну

Дружина командира російської армії радить своєму чоловікові показово пристрелити одного військового, "щоб нерви не псували". Про це йдеться в перехопленому телефонній розмові, передають Патріоти України.

Російський окупант скаржиться на низький бойовий дух і небажання солдатів воювати в Україні. Жінка порадила "не церемонитися з ними".

"Ну а навіщо ти їх шкодуєш, якщо вони так тобі всі нерви псують? Що ти їм, козел відпущення, терпіти їх? ... Та ну нах*й бл*ть, одного пристрелити показово - інші може позатикаются. Знаєш як кажуть - бий своїх, щоб чужі боялися", - каже жінка своєму чоловікові-окупанту.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...