"Щоб боялися": Дружина окупанта порадила йому пристрелити військового РФ, щоб поліпшити дисципліну

Дружина командира російської армії радить своєму чоловікові показово пристрелити одного військового, "щоб нерви не псували". Про це йдеться в перехопленому телефонній розмові, передають Патріоти України.

Російський окупант скаржиться на низький бойовий дух і небажання солдатів воювати в Україні. Жінка порадила "не церемонитися з ними".

"Ну а навіщо ти їх шкодуєш, якщо вони так тобі всі нерви псують? Що ти їм, козел відпущення, терпіти їх? ... Та ну нах*й бл*ть, одного пристрелити показово - інші може позатикаются. Знаєш як кажуть - бий своїх, щоб чужі боялися", - каже жінка своєму чоловікові-окупанту.

Вирішив бути "гуманним"?: Суд не арештував майно ексдепутата Харківської облради із російським паспортом

п’ятниця, 24 березень 2023, 19:28

9 лютого Харківський апеляційний суд ухвалив рішення про відмову в арешті майна у Харківському та Чугуївському районах та корпоративних прав в українських фірмах колишнього депутата Харківської обласної ради Олександр Губіна, у якого виявили російське ...

Дружина "мобіка" розповіла синові, як у Міноборони РФ "загубили" його тата (аудіо)

п’ятниця, 24 березень 2023, 19:16

Дружина російського "мобіка" з Мурманської області поскаржилася, що її чоловік не проходить по жодному списку Міноборони РФ, а це значить, що ніхто не дізнається, якщо ЗСУ раптом "відмінусують" його на українському фронті. Про це йдеться в черговому пе...