
Північна Корея запровадила російську мову як обов'язковий предмет у школах, починаючи з 4-го класу. Про це повідомило Politico, передають Патріоти України.
Видання процитувало російського міністра Олександра Козлова, який на засіданні міжурядової комісії між Росією та КНДР заявив, що наразі близько 600 осіб у Північній Кореї вивчають російську мову. А у Росії, за його словами, корейську мову вивчають 3000 школярів та 300 студентів університетів.
Також російський урядовець повідомив, що минулого року 96 громадян Північної Кореї були прийняті до російських університетів. У тому числі університету, який готує дипломатів. Ще 29 осіб цього року були зараховані на курси геології в Росії. Також готуються майбутні банкіри, енергетики та медики. Він також запевнює, що росіяни будують освітній центр у Північній Кореї, де викладатимуть російською.
Видання також нагадало, що зв'язки між Росією та Північною Кореєю посилюються після повномасштабної російської агресії в Україну у 2022 році.
"Північна Корея постачає Росії зброю та відправляє війська для бойових дій на передовій та розмінування Курської області. Також було помічено, що дві найпродуктивніші у світі пов'язані з державою кіберзлочинні групи - російська "Гамаредон" та північнокорейський колектив "Лазар" - обмінюються ресурсами", - йдеться у статті.
Окрім того, пожвавилися російські туристичні потоки в КНДР, оскільки російські авіакомпанії запустили прямі рейси до Пхеньяна.
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...
Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...