Щоб чужі боялися? Пригожин заявив, що Росія може вдарити ядерною зброєю по власному Бєлгороду

Засновник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин припустив, що російська влада може завдати ядерного удару по власній Бєлгородській області. Про це він сказав під час свого чергового відеозвернення, передають Патріоти України.

"Хоч би у них (російського керівництва - ред.) не було паскудної думки ядерну бомбочку на свою територію кинути. Чи не тому ми відступаємо в Бєлгородській області, даючи їм просуватися. По чужій кидати - страшно, а по своїй кинемо", - сказав Пригожин.

Також він повторив свою погрозу без наказу піти "на захист Бєлгородської області". "Ми даємо близько двох тижнів Міністерству оборони [РФ] звільнити нашу землю. Але якщо вони не звільнять нашу землю і, якщо ми не будемо впевнені, а я вимагатиму, щоб нас туди пустили, тому що інакше вони брешуть своєму народу. Якщо цього не станеться, і якщо ситуація буде погіршуватися, то ми підемо в Бєлгород. І ми будемо захищати свою землю. Але ми вимагатимемо, щоб Фрунзенська (там розташовується будівля Міноборони - ред.) переїхала теж до Бєлгорода. Якщо вмирати, то всім разом", - заявив Пригожин.

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...