Щоб і не думали про втечу: Завербованим у ПВК "Вагнера" зекам показували відео страти дезертирів

Російським зекам, завербованим приватною військовою компанією "Вагнера", перед відправкою на фронт показували відео жорстоких страт дезертирів. Очевидно, таким чином найманців ЧВК намагаються налякати, щоб відбити в них бажання тікати з поля бою. Про це повідомила "Російська служба ВВС News", передають Патріоти України.

Декілька їхніх співрозмовників, близьких до приватної військової компанії Євгена Пригожина, на умовах анонімності підтвердили, що така практика в лавах "Вагнера" існує. Один зі співрозмовників повідомив, що "навчальні відео" для новобранців застосовувалися і до повномасштабної війни РФ проти України.

Ці джерела також розповіли, що знають мінімум про три розправи над "зрадниками", які в публічний простір поки що не виходили. Співрозмовник журналістів в одній із російських колоній сказав, що ув'язнених, які погодилися вирушити на фронт, заводили в спеціальну кімнату й на планшеті показували вбивства осіб, які нібито втекли з поля бою.

"Він там каже – я, такий-то, зрадник і петушар, кинув своїх товаришів на передовий – і далі в потилицю йому стріляють", – переказав ВВС побачене один із найманців "Вагнера". Інший співрозмовник із колонії заявив, що йому теж показували відео – але інше, де людину стратили шляхом повішення.

У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

неділя, 5 лютий 2023, 9:40

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербув...

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали: