"Щоб мене полюбили": Верещук пояснила, навіщо їй агітаційні ролики про манікюр, сумочку та зачіску (відео)

На запитання про те, чи не вважає вона, що така агітація сприяє вкоріненню стереотипів щодо жінок-політиків, з якими намагаються в Україні зараз боротися, кандидатка в мери столиці відповіла, що ні.

Кандидатка в мери Києва від «Слуги народу» Ірина Верещук, яка здивувала багатьох передвиборчими рекламними роликами, у яких розповідає про вміст своєї сумочки чи те, який манікюр та зачіску обирає, пояснила, навіщо їй така агітація, інформують Патріоти України.

«Я, коли даю інтерв’ю або прошу запитати мене у фейсбуці чи телеграмі, то саме такі запитання мені і ставлять: «Розкажіть більше про себе, про свій розпорядок дня», «А ви ЗОЖ (російська абревіатура на позначення здорового способу життя – ред.) чи ні?», «Що ви їсте? Яка дієта?» Звичайно, можна сказати, що я не бачу цих питань, але можна щиро і відкрито поділитися. Я спокійно відповідаю, тому що вважаю, що навіть манікюр для жінки-політика має сенс», – розповіла Верещук.

На запитання про те, чи не вважає вона, що така агітація сприяє вкоріненню стереотипів щодо жінок-політиків, з якими намагаються в Україні зараз боротися, кандидатка в мери столиці відповіла, що ні.

«Я хочу, щоб мене люди знали і якоюсь мірою полюбили як людину. Зараз більше нав’язується якийсь негатив (яким я була поганим міським головою, якою я була поганою там десь), а я хочу, щоб люди просто оцінили самі. Тому готова відкриватись, готова іти до людей от у такий спосіб, який ви бачите», – пояснила Верещук.

За її словами, окрім роликів про сумочку, манікюр та зачіску, вона також підготувала для виборців ще ряд коротких відео, у яких розповість про улюблені книжку та фільм, стресові ситуації, про свої розчарування і успіхи.

«Це мої ідеї. Я дуже хотіла в такій короткій формі до хвилини, до двох описати все те, що мене сформувало як жінку-політикиню, яка може бути лідером і взяти на себе відповідальність. Буде багато роликів, які, повірте, емоційно зайдуть виборцю. І не йдеться лише про виборчий період, йдеться про формування образу, і це політичний образ, який буде супроводжувати мене, я сподіваюсь, усе моє політичне життя», – вважає кандидатка в мери Києва.

На запитання про те, чи не вважає Верещук, що ця агітація формує для неї як політика комічний образ, вона зазначила, що «це абсолютно не відповідає дійсності». «І ми це побачимо. Курчат восени рахують», – вважає представниця «Слуги народу».

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...

З архіву ПУ. "Вони долб***би. Інфантильні, причому": "Слуга народу" влаштував скандал і образив батьків школярів через гроші

субота, 24 жовтень 2020, 23:55

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський образив батьків учнів однієї зі шкіл Дніпра і закликав їх самостійно купити кришки від каналізаційних люків, замість того щоб вимагати це від влади. Про це обранець Зеленського написав на св...