"Щоб не було депресухи": Зеленський розповів, як хотів заразитися коронавірусом

Президент Володимир Зеленський хотів заразитися коронавірусом, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання про те, чи боїться Зеленський коронавірусу, він відповів: "Взагалі ні!". І додав, що "хотів на собі пройти цей етап, щоб людям було легше".

"Коли був у нас момент депресії, ми зібралися. Я запропонував нашим: давайте, я захворію, відразу мене ізолюємо на Банковій. І проживу це нормально. Щоб люди розуміли - це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу. Щоб люди зрозуміли і те, що це не чума. Щоб не було депресухи. На самому початку був момент дуже страшний, коли люди вважали, що ми всі помремо", - сказав він.

На питання про те, що ж зупинило президента і чому такий сценарій не був реалізований, Зеленський відповів: "Вирішили, що занадто. Що перебір".

Він додав, що заразити його було б нескладно, однак родина не пробачила б такий крок. "Це не складно було зробити (заразити). Але мене, звичайно, сім'я б не пробачила. Сказали б, що я божевільний. І, в принципі, були б праві", - сказав Зеленський.

Росіяни обстріляли рятувальників, які працювали на місці пожежі у Харківщині, є жертви (фото)

субота, 10 червень 2023, 23:15

У Харківській області українські рятувальники потрапили під повторний обстріл російських окупантів, один з них загинув. Про це повідомляють у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, передають Патріоти Укра...

Підрив Каховської ГЕС: В ООН заявили, що РФ не дає допомогти населенню окупованого лівобережжя

субота, 10 червень 2023, 23:00

Заступник генерального секретаря ООН Мартін Гріффітс заявив, що Росія не надала представникам організації змогу допомогти мешканцям окупованого лівобережжя Херсонської області, що постраждали від російського теракту на дамбі Каховської ГЕС, передають П...