"Щоб не було депресухи": Зеленський розповів, як хотів заразитися коронавірусом

Президент Володимир Зеленський хотів заразитися коронавірусом, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання про те, чи боїться Зеленський коронавірусу, він відповів: "Взагалі ні!". І додав, що "хотів на собі пройти цей етап, щоб людям було легше".

"Коли був у нас момент депресії, ми зібралися. Я запропонував нашим: давайте, я захворію, відразу мене ізолюємо на Банковій. І проживу це нормально. Щоб люди розуміли - це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу. Щоб люди зрозуміли і те, що це не чума. Щоб не було депресухи. На самому початку був момент дуже страшний, коли люди вважали, що ми всі помремо", - сказав він.

На питання про те, що ж зупинило президента і чому такий сценарій не був реалізований, Зеленський відповів: "Вирішили, що занадто. Що перебір".

Він додав, що заразити його було б нескладно, однак родина не пробачила б такий крок. "Це не складно було зробити (заразити). Але мене, звичайно, сім'я б не пробачила. Сказали б, що я божевільний. І, в принципі, були б праві", - сказав Зеленський.

Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

середа, 18 травень 2022, 14:30

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 булло внесено до парламенту у середу, 18 травня, пише НВ, інформує UAINFO.org. Водночас текстів...

Тепер мають загинути за Путіна: Росія оголосила в Криму мобілізацію військових, які зрадили Україну в 2014 році

середа, 18 травень 2022, 14:26

Попри те, що прихована мобілізація в РФ провалилася, росіяни знайшли вихід по залученню нових солдатів. Кремль вирішив відправити на війну в Україну військових з Криму, що зрадили присязі у 2014 році, передають Патріоти України з посиланням на повідомл...