Щоб не нашкодити репутації конкурсу: Білорусі відмовили в участі в "Євробаченні-2021"

Організатори міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" відмовили Білорусі в участі в конкурсі цього року, оскільки нова представлена композиція порушує правила конкурсу та може нашкодити його репутації, зазначають Патріоти України.

"Європейський мовний союз і Reference Group, наглядова рада "Євробачення", уважно вивчили нову заявку, подану БТРК (Белтелерадіокомпанія), щоб оцінити її право на участь в конкурсі цього року. Вони дійшли висновку, що нова пісня також порушує правила конкурсу та може завдати шкоди його репутації", - йдеться в заяві організаторів.

Уточнюється, що "оскільки БТРК не змогла подати заявку упродовж продовженого терміну, на жаль, Білорусь не братиме участі в 65-му конкурсі пісні "Євробачення" у травні".

Раніше повідомлялося, що претендент від Білорусі на участь у конкурсі "Євробачення" готує нову пісню для подачі заявки.

Учасниками Євробачення-2021 від Мінська цього року була обрана група "Галаси ЗМеста" з піснею "Я научу тебя" ("I'll Teach You"). Однак Європейський мовний союз (ЄМС) визнав заявку такою, що не відповідає правилам конкурсу і не допустив пісню до участі в конкурсі.

У ЄМС заявили про те, що пісня "ставить неполітичний характер конкурсу під сумнів" і "ризикує підірвати репутацію пісенного конкурсу "Євробачення". ЄМС сповістив білоруську сторону про те, що "пісня в нинішньому варіанті не може брати участі в конкурсі, а невиконання вимоги може призвести до дискваліфікації білоруського учасника.Справа про відмивання грошей: У Британії затримали російського олігарха Фрідмана - ЗМІ

субота, 3 грудень 2022, 17:45

Національне агентство по боротьбі зі злочинністю Великої Британії (NCA) арештувало російського мільярдера Михайла Фрідмана за підозрою у відмиванні грошей. Про це стало відомо джерелам УП, передають Патріоти України. Дослівно NCA: "NCA провело масштабн...

"Ми не звикли, ми боїмося": Жителі Донецька, який за версією роспропаганди бомбили 8 років, зі сльозами розповіли про обстріл (відео)

субота, 3 грудень 2022, 17:30

Жителі тимчасово окупованого Росією Донецька зі сльозами розповіли про обстріл, що відбувся у місті 2 грудня. Вони попросили допомоги та зазначили, що до такого не звикли, передають Патріоти України. Відео опублікували українські Telegram-канали. Такі ...