Щоб не ставили незручні запитання: У російській Читі "мобіків" вигнали на мороз під час приїзду губернатора (відео)

У російській Читі військове командування "сховало" мобілізованих від губернатора Олександра Осипова під час його візиту "з перевіркою". Щоб не ставили незручних запитань щодо забезпечення, новобранців виставили на мороз, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікували російські Telegram-канали. Зазначається, що під час приїзду чиновника на територію відмовилися пропускати навіть машини, які мали привезти продукти харчування (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

"Так ми ховаємось від Осипова. Нас навіть у частину не пускають", – розповів на відео один із "мобіків" у Забайкальському краї. На кадрах видно, що десятки солдатів стоять під стінами частини серед снігу і не можуть ні зайти всередину, ні покинути територію, яка охороняється.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...