Щоб не втекли без дозволу: У росіян почали вилучати закордонні паспорти

У позбавлених права на виїзд громадян РФ починають вилучати закордонні паспорти. Нові правила вступили в силу в понеділок, 11 грудня. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти України.

Відповідна постанова була опублікована 24 листопада і підписана російським прем'єром Михайлом Мішустіним. Згідно з нововведеннями, росіяни мають здати закордонний паспорт протягом 5 днів після отримання повідомлення про обмеження виїзду. Паспорти будуть зберігатися в МВС, МЗС, ФСБ, або в держорганізаці, яка застосувала до громадян подібне обмеження.

"Така заборона, відповідно до закону 114-ФЗ, може запроваджуватися відносно людей, що мають доступ до держтаємниці і "відомостей особливої важливості"; при направленні на військову службу; при службі в ФСБ; якщо громадянин є підозрюваним, обвинуваченим у кримінальній справі; засуджений; не виконує накладені судом зобов'язання (борги); визнаний банкрутом або повідомив неправдиві відомості при оформленні закордонного паспорта. Крім того, згідно з чинними з квітня поправками, виїзд закривається для тих, кому направлена повістка до військкомату", – йдеться в повідомленні.

При здачі закордонного паспорта в один з вищезазначених органів буде оформлятися акт прийому-передачі в двох примірниках. Один з них видається на руки власнику, а інший залишається в уповноваженого органу.

Отримати закордонний паспорт назад росіяни зможуть тільки після скасування обмеження на виїзд або якщо у нього закінчився термін дії.

У пані більш здорова дієта: Прем'єр-міністр Естонії відповіла на публікації про те, що вона "любить їсти росіян на сніданок"

вівторок, 5 березень 2024, 13:30

Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас опублікувала фотографію свого сніданку. Таким чином відповіла на заяву одного з єврочиновників, який сказав, що Каллас "їсть росіян на сніданок", передають Патріоти України. Прем'єр опублікувала в Х фото сніданку, під...

Планував теракт у Запоріжжі: СБУ затримала російського агента (фото)

вівторок, 5 березень 2024, 12:29

Служба безпеки України запобігла вчиненню теракту у центрі Запоріжжя – у результаті багатоетапної спецоперації затримано російського агента, який намагався підірвати місцеве відділення пошти, повідомляють Патріоти України. За даними слідства, ворожим п...