Щоб не втекли? Бійцям РФ, які відмовилися воювати проти України, обмежили доступ до туалету (відео)

Через значні втрати, які несе на війні в Україні путінська армія, у Росії вперше з часів Другої світової війни оголосили про "часткову" мобілізацію. Проте громадяни країни-агресорки не дуже хочуть вмирати на території нашої країни, тому вони почали протестувати та відмовлятися воювати проти ЗСУ, передають Патріоти України.

У якості покарання за "бунт" мобілізованим військовим РФ обмежили доступ до туалетів. Російське командування не просто зневажливо ставиться до своїх громадян, але й ще полюбляє помучити їх. На кадрах зафіксовано багато російських солдатів, яким російські командири влаштували тортури. "Скоротили походи в туалет. Ні води, ні їжі обіцяють не давати", – скаржиться один з них.

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...