У Херсоні серед окупантів поширюються чутки про те, що на лівому березі Дніпра російське командування розмістило підрозділи з чеченців. Їх нібито використовуватимуть, як загороджувальні загони, щоб не допустити відступу російських військ. Про це повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу, передають Патріоти України.
"Серед особового складу угруповання військ РФ у місті Херсон поширюється інформація про розміщення на лівому березі річки Дніпро підрозділів нацгвардії чеченської республіки, які нібито отримали наказ на виконання функцій загороджувальних загонів і недопущення відступу окупаційних військ із правобережної Херсонщини", – сказав він.
За словами Громова, на Херсонському напрямку ворог може намагатися йти в наступ. До північно-східних районів області окупанти стягнули велику кількість озброєння та військової техніки. "Не виключено, що противник може чи буде намагатися здійснити наступальні дії в глибину нашої території з метою перехоплення ініціативи та створення загрози нашим успіхам. Щоб змусити ЗСУ припинити розширення плацдармів та перейти до оборони", – сказав представник Генштабу ЗСУ.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...