"Щоб пенсіонери більше не голосували": Журналіст запропонував жорсткі заходи щодо "Л/ДНР"

Також Руслан Ярмолюк запропонував ввести для жителів Донбасу, які хочуть жити в Україні, обов'язок, наприклад, знати українську мову.

Руслан Ярмолюк. Фото: скріншот з відео.

В Україні запропонували ввести обмеження для жителів окупованого Донбасу, які захочуть жити на підконтрольних Києву територіях. Ідею озвучив ведучий передачі "Спецкор", журналіст Руслан Ярмолюк, у ефірі програми "Право на владу" у четвер, 8 листопада, передають Патріоти України.

За його словами, мешканці "Л/ДНР" вважають, що не Росія окупувала землі, а Україна нібито прийшла на чужу територію. Тому Ярмолюк запропонував ввести для жителів Донбасу, які хочуть жити в Україні, обов'язок, наприклад, знати українську мову.

"Також можна обмежити вікову категорію, тих, хто голосує. Я за те, щоб пенсіонери не голосували. Люди, які покликали Росію, мають бути обмежені в цьому праві, коли на окуповані території прийде Україна", – зазначив він.

Знайшовся у Ярмолюка ще один вихід: купити їм квиток до Росії. "Якщо ви вважаєте Росію своєю Батьківщиною, а Путін ваш кумир, то хто вам заважає? Збирайте речі та їдьте. Що ви робите в Україні?" – обурився він.

Чи погодиться Україна на посередництво Китаю в закінченні війни: Резніков назвав умови

понеділок, 5 червень 2023, 13:30

Україна готова прийняти Китай як посередника у мирних переговорах щодо закінчення війни лише в тому випадку, якщо Пекін зможе змусити Росію звільнити усі захоплені нею території. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю виданню...

Дуже бояться партизан: ФСБ завезла до Мелітополя загони навчених шпигунів, - мер

понеділок, 5 червень 2023, 13:23

До Мелітополя прибули шпигуни від російської ФСБ, які вишукують патріотично налаштованих громадян. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram, передають Патріоти України. За його словами, ФСБ завезла у Мелітополь загони навчених шпигунів."...