"Щоб пенсіонери більше не голосували": Журналіст запропонував жорсткі заходи щодо "Л/ДНР"

Також Руслан Ярмолюк запропонував ввести для жителів Донбасу, які хочуть жити в Україні, обов'язок, наприклад, знати українську мову.

Руслан Ярмолюк. Фото: скріншот з відео.

В Україні запропонували ввести обмеження для жителів окупованого Донбасу, які захочуть жити на підконтрольних Києву територіях. Ідею озвучив ведучий передачі "Спецкор", журналіст Руслан Ярмолюк, у ефірі програми "Право на владу" у четвер, 8 листопада, передають Патріоти України.

За його словами, мешканці "Л/ДНР" вважають, що не Росія окупувала землі, а Україна нібито прийшла на чужу територію. Тому Ярмолюк запропонував ввести для жителів Донбасу, які хочуть жити в Україні, обов'язок, наприклад, знати українську мову.

"Також можна обмежити вікову категорію, тих, хто голосує. Я за те, щоб пенсіонери не голосували. Люди, які покликали Росію, мають бути обмежені в цьому праві, коли на окуповані території прийде Україна", – зазначив він.

Знайшовся у Ярмолюка ще один вихід: купити їм квиток до Росії. "Якщо ви вважаєте Росію своєю Батьківщиною, а Путін ваш кумир, то хто вам заважає? Збирайте речі та їдьте. Що ви робите в Україні?" – обурився він.

"На Путина надвигается Большая Проблема: он доигрался, подлец!" - Рабінович

понеділок, 18 листопад 2019, 14:15

"В России подтвердили встречу в нормандском формате, ранее запланированную на 9 декабря 2019 года в Париже", . "Почему Путин всё время откладывает встречу в нормандском формате? Ох, не знаю. Наверное, Путин просто кривляется, как кисейная барышня в сам...

Хіти тижня. "Не тупи, не будь лохом!": Скандальна Савченко раптово звернулася до Зеленського

понеділок, 18 листопад 2019, 14:00

Народна депутатка України VIII скликання Надія Савченко звернулася до президента Володимира Зеленського з доволі різким посланням. Вона опублікувала його на своїй сторінці у Facebook після анонсу глави держави про старт земельної реформи та ухвалення з...