"Щоб пенсіонери більше не голосували": Журналіст запропонував жорсткі заходи щодо "Л/ДНР"

Також Руслан Ярмолюк запропонував ввести для жителів Донбасу, які хочуть жити в Україні, обов'язок, наприклад, знати українську мову.

Руслан Ярмолюк. Фото: скріншот з відео.

В Україні запропонували ввести обмеження для жителів окупованого Донбасу, які захочуть жити на підконтрольних Києву територіях. Ідею озвучив ведучий передачі "Спецкор", журналіст Руслан Ярмолюк, у ефірі програми "Право на владу" у четвер, 8 листопада, передають Патріоти України.

За його словами, мешканці "Л/ДНР" вважають, що не Росія окупувала землі, а Україна нібито прийшла на чужу територію. Тому Ярмолюк запропонував ввести для жителів Донбасу, які хочуть жити в Україні, обов'язок, наприклад, знати українську мову.

"Також можна обмежити вікову категорію, тих, хто голосує. Я за те, щоб пенсіонери не голосували. Люди, які покликали Росію, мають бути обмежені в цьому праві, коли на окуповані території прийде Україна", – зазначив він.

Знайшовся у Ярмолюка ще один вихід: купити їм квиток до Росії. "Якщо ви вважаєте Росію своєю Батьківщиною, а Путін ваш кумир, то хто вам заважає? Збирайте речі та їдьте. Що ви робите в Україні?" – обурився він.

Хіти тижня. "Відосики" залиште в "Кварталі" - це їх жанр: "Допиту експрезидента в ДБР не буде, повістки треба вручати законно", - адвокати Порошенка

неділя, 31 травень 2020, 1:00

Адвокати п’ятого президента України Петра Порошенка заявили, що допит їхнього підзахисного в Державному бюро розслідувань, який там анонсували на 29 травня, не відбудеться, бо повістка йому не була вручена відповідно до закону. Виклики у форматі «відос...

Суспільство не готове зараз почути правду про події на Євромайдані, - генпрокурор Венедіктова

неділя, 31 травень 2020, 0:28

Генпрокурор заявила, що розслідування вбивств активістів і міліціонерів, скоєних під час Євромайдану, ведуться об'єктивно, однак не уточнила, яку саме правду бояться почути громадяни. Українське суспільство повинно визначитися у своєму ставленні до под...