
Обов’язки першої леді країни повинні бути закріплені на законодавчому рівні. Про це заявив президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
Зеленський пояснив, що надбавка для цього лікаря не була передбачена, так як він не займався лікуванням хворих на COVID-19. Президент підкреслив, що надбавку отримують тільки ті медики, які ризикували своїм життям на передовій боротьби з коронавірусом. Глава держави також додав, що лікар повів себе неетично, тим більше, що Олена Зеленська не впливає на зарплати і надбавки.
“Після цього випадку я зрозумів, що проблема в тому, що немає законодавства, яке регулює інститут першої леді. Я в цьому впевнений зараз. У першої леді, принаймні в майбутньому, повинні бути обов’язки. Я так вважаю”, – сказав Зеленський. Він також зазначив, що найближчим часом буде розроблено відповідний законопроект.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...