
Обов’язки першої леді країни повинні бути закріплені на законодавчому рівні. Про це заявив президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
Зеленський пояснив, що надбавка для цього лікаря не була передбачена, так як він не займався лікуванням хворих на COVID-19. Президент підкреслив, що надбавку отримують тільки ті медики, які ризикували своїм життям на передовій боротьби з коронавірусом. Глава держави також додав, що лікар повів себе неетично, тим більше, що Олена Зеленська не впливає на зарплати і надбавки.
“Після цього випадку я зрозумів, що проблема в тому, що немає законодавства, яке регулює інститут першої леді. Я в цьому впевнений зараз. У першої леді, принаймні в майбутньому, повинні бути обов’язки. Я так вважаю”, – сказав Зеленський. Він також зазначив, що найближчим часом буде розроблено відповідний законопроект.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...