Щоб позбавити "зайвої" критики: Зеленський хоче закріпити в законодавстві обов’язки першої леді

Обов’язки першої леді країни повинні бути закріплені на законодавчому рівні. Про це заявив президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

За словами президента, Олені Зеленській часто доводиться стикатися з необгрунтованою критикою. Так, перша леді країни писала листи підтримки медикам, які заразилися коронавірусом. Один з таких лікарів вирішив, що перша леді просто піариться і обурився, чому він не отримав 300% надбавки до зарплати.

Зеленський пояснив, що надбавка для цього лікаря не була передбачена, так як він не займався лікуванням хворих на COVID-19. Президент підкреслив, що надбавку отримують тільки ті медики, які ризикували своїм життям на передовій боротьби з коронавірусом. Глава держави також додав, що лікар повів себе неетично, тим більше, що Олена Зеленська не впливає на зарплати і надбавки.

“Після цього випадку я зрозумів, що проблема в тому, що немає законодавства, яке регулює інститут першої леді. Я в цьому впевнений зараз. У першої леді, принаймні в майбутньому, повинні бути обов’язки. Я так вважаю”, – сказав Зеленський. Він також зазначив, що найближчим часом буде розроблено відповідний законопроект.

Росія незабаром залишиться без авіації, літаки вже розбирають на запчастини, - Welt

вівторок, 5 липень 2022, 0:30

Авіасполучення в Росії може повністю припинитися – авіакомпаніям вже доводиться розбирати неушкоджені літаки на деталі для ремонту суден Airbus та Boeing. Через санкції у росіян більше немає доступу до сертифікованого технічного обслуговування та запча...

На воргів тут чекає лише пекло: ЗСУ показали, як наші гелікоптери Мі-8 ведуть вогонь по позиціях окупантів (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 0:27

У відкритому доступі з’явилось унікальні кадри роботи української авіації по позиціях російських окупаційних військ, передають Патріоти України. Зокрема, на відео зафіксовано, як одразу чотири гелікоптери Мі-8 влаштовують ворогові "спекотний" день на о...